وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

ام وی ام (فروش) - هایپرسان شعبه فروش

نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده شعبه هایپرسان یکی از نمایندگان اصلی شرکت مدیران خودرو می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از برند ام وی ام و نیز ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده شعبه هایپرسان یکی از نمایندگان اصلی شرکت مدیران خودرو می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از برند ام وی ام  و نیز ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

شرکت مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو (MVM) نخستین خودروساز بخش خصوصی در کشور به شمار می‌آید که اقدام به سرمایه گذاری مشترک با شرکت چری چین کرده است. این شرکت سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. از جمله اهداف این شرکت می‌توان به مونتاژ و واردات انواع خودروهای سواری در کشورمان اشاره کرد، با استناد به آمار تولید و فروش خودروسازان بخش خصوصی می‌توان دریافت که شرکت مدیران خودرو در این زمینه تاکنون به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است. گروه خودرویی ستوده در سال 1395 اقدام به تاسیس نمایندگی فروش محصولات شرکت مدیران خودرو نمود و از آن زمان تا کنون با در اختیار داشتن بیش از 3 نمایندگی فروش فعال و مرکز خدمات پس از فروش، همواره در زمره بهترین عاملیت‌های فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو در سطح کشور و استان تهران به شمار می‌آید.

شرایط فروش نمایندگی مدیران خودرو کد ۴۰۱ ستوده شعبه هایپرسان

مشتریان به دو روش زیر می توانند خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند:

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی مدیران خودرو کد۴۰۱ ستوده شعبه هایپرسان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می نماید. همچنین مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش بهره مند شوند. خودرو های ام وی ام تا ۳ سال از خدمات پس از فروش بهره مند شوند.

هم چنین مشتریان گرامی می توانند از طریق وب سایت به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می نماید. همچنین مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش ویژه بهره مند شوند.