وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

ماموت خودرو (فروش) - کلاک شعبه فروش و خدمات

نمایندگی ماموت خودرو کد 2601 ستوده چیتگر یکی از نمایندگی های مجاز شرکت ماموت خودرو است که در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای جتا s7 و جتا s5 ماموت فعالیت می کند. این نمایندگی دارای امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته ای است و خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.

نمایندگی ماموت خودرو کد ۲۶۰۱ ستوده واقع در کلاک یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت ماموت خودرو است که در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرو‌های جتا VS7 و جتا VS5 فعالیت می‌کند. این نمایندگی خدمات خود را در بخش فروش و خدمات پس از فروش، با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

نمایندگی ماموت خودرو ۲۶۰۱ شعبه کلاک 

شرکت ماموت خودرو فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ در صنعت و بازار خودروی کشورمان آغاز کرد. این شرکت به دلیل همکاری و عرضه محصولات خودروسازان مطرح دنیا مانند فولکس واگن و اسکانیا رزومه درخشانی دارد. پس از بازگشایی درب‌های واردات خودرو به کشور این شرکت به عرضه خودرو‌های وارداتی جتا اقدام نمود. آغاز همکاری گروه خودرویی ستوده نیز در سال ۱۴۰۲ همزمان با ورود محصولات وارداتی جتا، با شرکت ماموت خودرو صورت پذیرفت. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده واقع در کلاک استان البرز در حال حاضر مشغول به فعالیت است.

مزایای خرید از نمایندگی ماموت خودرو کد ۲۶۰۱ کلاک

  • گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر
  • قیمت مناسب
  • کیفیت بالا
  • تنوع بالای محصولات
  • کارشناسان مجرب و متخص

شرایط فروش نمایندگی ۲۶۰۱ کلاک ستوده

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی ماموت خودرو کد ۲۶۰۱ ستوده واقع در کرج اتوبان شهید لشگری می‌توانند با مراجعه به نمایندگی نسبت به خرید خودرو و دریافت خدمات پس از فروش مورد نظر خود اقدام نمایند. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند از طریق وب سایت گروه خودرویی ستوده نسبت به دریافت مشاوره و دریافت خدمات خودرویی مانند خرید، فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس واگن و جتا اقدام کنند
.