وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

پرسش مشتریان

سوالات متداول

آیا حاضرید به ماشین خود سرویسی را که می خواهد بدهید؟ برای تعمیر و نگهداری خودرو برنامه ماشین خود سرویسی را که می خواهد بدهید؟ برای تعمیر و نگهداری خودرو برنام ماشین خود سرویسی را که می خواهد بدهید؟ برای تعمیر و نگهداری خودرو برنامریزی کنید یا می دانیم که چیز ناامید کننده تر از بودن نیست.

واقعیتش سوال شاید اولش عجیب به نظر برسه ولی جواب این سوال بله هست. نه که هیچی پول نداشته باشین ولی شرکت های خودرویی اغلب شرایطی فراهم می‌کنن که افرادی که پول نقد زیادی ندارن بتونن با اقساط خریدشون را انجام بدن. خرید اقساط یه سختی هایی داره برای جور کرذن مدارک ولی ارزش ش را داره. بخشنامه های فروش ما را نگاه بندازین، چیزای خوبی پیدا میشه

این امر با توجه به شرایط تحویل اعلام شده در بخش‌نامه فروش خودروسازان متفاوته و گروه خودرویی ستوده توانایی هیچ‌گونه تغییر را ندارد. لازم به ذکر است بازه زمانی تحویل محصولات با توجه به تفاوت‌های موجود در برنامه عرضه خودروسازان از ۳۰ تا ۱۲۰ روز متغیر است همچنین فرایند تکمیل و آغاز روز شماری برای تحویل خودرو به مشتریان عزیز پس از تکمیل و ارائه مدارک است.

 

در صورت طرح هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد شما می‌توانید با واحد امور مشتریان گروه خودرویی ستوده، به شماره تلفن ۳۷۶۸۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به مرتفع نمودن نواقص و ایرادات موجود اقدام نمایند، همچنین امور پشتیبانی و پیگیری شکایات واحد خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده از دیگر راه‌های ارتباطی میان ما و مشتریان عزیز در جهت ارتقاء روزافزون خدمات ارائه شده به شمار می‌آید.

 

شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه خرابی و مشکل با شماره تلفن ۳۷۶۸۲-۰۲۱ تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرسنل امداد خودروی شرکت مدیران خودرو و فونیکس در محل حاضر شده تا نسبت به رفع ایراد فنی به وجود آمده در خودروی شما اقدام نمایند.

شما می‌توانید برای مراجعه غیر حضوری جهت دریافت نوبت با شماره تلفن ۴۴۲۸۰۴۰۱-۰۲۱تماس بگیرید.

خب.. سوال سختیه ولی جوابش واضح است. هیچ موقع از اینکه الان ماشین بخری پشیمون نخواهی شد. شاید الان خیلی سود نکنی ولی در مجموع خرید ماشین یه معامله موفق برای شما است.

 

با طرح جایگزینی خودرو می‌تونید به راحتی خودروی خود رو نو کنید. در این طرح آن دسته از مشتریانی که حداکثر ۱۰ سال از عمر تولید خودروی‌شان گذشته است می‌توانند اقدام به جایگزینی و خرید خودروی صفر نمایند. نکته حائز اهمیت در روند قیمت‌گذاری خودروی مشتریان آن است که این فرایند توسط کارشناسان دادگستری تنها ظرف ۴۸ ساعت انجام می‌پذیرد و بدین شکل هرگونه شائبه‌ای در خصوص خرید خودرو از جانب گروه خودرویی ستوده نیز وجود نخواهد داشت

بله، مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه حضوری و تماس تلفنی نسبت به ثبت درخواست خود برای تست رانندگی  خودرو پیش از خرید اقدام کنید.