وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

طرح جایگزینی خودروهای مدیران خودرو فرصتی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل

 

شرکت مدیران خودرو در راستای عمل به تعهدات اجتماعی خود و کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور، طرح جایگزینی خودروهای کارکرده را با محصولات جدید خود را در دستور کار قرار داده است.

 

این طرح با هدف ارائه تسهیلات به مالکان خودروهای کارکرده برای جایگزینی خودروهای خود با مدل‌های جدیدتر و به روزتر اجرا می‌شود. در این راستا شرکت ایرانیان خودرو در سال ۱۳۹۶ با مأموریت طراحی، تأمین و مدیریت خدمات منحصربه‌فرد درزمینهٔ طرح جایگزینی خودرو کارکرده با نو، خرید و فروش خودروهای نو و دست‌دوم، فروش و پشتیبانی از خدمات پس از فروش خودروها در قالب بسته‌های ویژه خدمات در جهت افزایش سطح رضایت مشتریان شرکت‌های خودروساز تشکیل‌شده است. در این طرح که توسط کلیه نمایندگی‌های مدیران خودرو انجام می‌پذیرد، دارندگان خودروهای برندهای ام وی ام MVM، چری CHERY و فونیکس FOWNIX که سال ساخت خودروهای آنها از سال ۱۳۹۲ به بعد بوده و کلیه خودروهای سواری سایر برندهای ایرانی و وارداتی که حداکثر ۱۰ سال از عمر انها گذشته باشد، می‌توانند با مراجعه به شبکه نمایندگان منتخب مدیران خودرو در سراسر کشور نسبت به ثبت درخواست جایگزینی خودرو خود اقدام نمایند. پس از مراجعه متقاضی به یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو، درخواست وی برای انجام طرح جایگزینی ثبت خواهد شد. پس از آن خودرو متقاضی توسط یکی از نمایندگی های مجاز مدیران خودرو خریداری و فرایند ثبت نام خودرو نو جایگزین برای متقاضی تکمیل میگردد.

 

تصاویر
طرح جایگزینی خودرو
گام اول (ثبت درخواست) گام اول (ثبت درخواست)

گام اول (ثبت درخواست)

طرح جایگزینی خودروهای مدیران خودرو در چند مرحله انجام می‌شود. نخستین مرحله مراجعه و ثبت نام متقاضی در یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو به شمار می‌آید. در هنگام ثبت نام، متقاضی باید اطلاعات مربوط به خود و خودرو دست‌دوم خود را ارائه دهد. اطلاعات هرچه کاملتر باشد، فرایند سریعتر و بهتر یش خواهد رفت.

گام دوم گام دوم

گام دوم

گام بعدی بررسی مدارک به حساب می‌آید و مدارک متقاضی توسط کارشناسان شرکت مدیران خودرو بررسی می‌شود. پس از آن خودروی کارکرده متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری بدون هزینه تعیین قیمت می‌شود و خودروی کارکرده مراجعه کننده به‌عنوان آورده، برای خودرو نو جایگزین در نظر گرفته خواهد شد.

گام سوم گام سوم

گام سوم

در گام آخر می‌بایست یکی از محصولات مدیران خودرو با توجه به مدل و شرایط طرح تعیین شده توسط مراجعه کننده انتخاب شود و متقاضی باید مابه‌التفاوت قیمت خودرو کارکرده خود را به شرکت مدیران خودرو پرداخت کند. شرکت مدیران خودرو برای پرداخت مابه‌التفاوت طرح جایگزینی، تسهیلات ویژه‌ای به متقاضیان ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به اقساط ۵ ساله و خریـد فـوری خودروی کارکرده تــوســـــــط نمایندگی‌های مدیران خودرو اشاره کرد.