وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

فونیکس (فروش) - مرزداران شعبه فروش

نمایندگی فونیکس ستوده شعبه مرزداران یکی از نمایندگان اصلی شرکت فونیکس می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از برندو فونیکس و نیز ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

نمایندگی فونیکس ستوده شعبه مرزداران یکی از نمایندگان اصلی شرکت فونیکس می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از برندو فونیکس و نیز ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

نمایندگی فروش فونیکس شعبه مرزداران

شرکت مدیران خودرو به منظور عرضه محصولات لوکس و مدرن شرکت چری در سال 1400 برند فونیکس (Fownix) را به بازار خودرو ایران معرفی نمود. تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید (+Tiggo 8 Pro E) و آریزو 8 به عنوان به لوکس‌ترین محصولات این برند شناخته می‌شوند. گروه خودرویی ستوده یک سال پس از معرفی برند فونیکس، نمایشگاه فروش محصولات این برند را واقع در خیابان مرزداران افتتاح کرد و پس از آن در سال گذشته نخستین واحد خدمات پس از فروش اختصاصی برند فونیکس را در سطح کشور، افتتاح نمود. واحد خدمات پس از فروش اختصاصی برند فونیکس و مدیران خودرو گروه خودرویی ستوده، واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی در حال ارائه خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان محصولات برند فونیکس و مدیران خودرو است.

شرایط فروش نمایندگی فونیکس شعبه مرزداران گروه خودرویی ستوده

مشتریان به دو روش زیر می توانند خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند:

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی فونیکس شعبه ستوده مرزداران می‌توانند با مراجعه به نمایندگی به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می نماید. همچنین مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش بهره مند شوند. خودرو های فونیکس تا ۵ سال حاوی سرویس می باشند.

هم چنین مشتریان گرامی می توانند از طریق وب سایت به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می نماید. همچنین مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش ویژه بهره مند شوند.