وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

مدیران خودرو (خدمات پس از فروش) - شیخ فضل الله شعبه خدمات پس از فروش

نمایندگی خدمات پس از فروش مدیران خودرو ستوده شعبه شیخ فضل الله یکی از نمایندگان اصلی شرکت مدیران خودرو می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرآیند ارائه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

ماموریت اصلی مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو گروه خودرویی ستوده ارائه خدمات فنی با کیفیت و تخصصی شامل انجام سرویس‌های ادواری، جلوبندی سازی، مکانیک، خدمات برق، صافکاری و نقاشی بدنه خودرو است. تمامی مشتریان عزیز محصولات شرکت مدیران خودرو در سطح استان تهران می‌توانند با مراجعه به مرکز خدمات پس از فروش ام وی ام گروه خودرویی ستوده از خدمات فنی یاد شده بهره‌مند شوند.

مرکز خدمات پس از فروش ام وی ام - گروه خودرویی ستوده

مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده با استفاده از نیروی انسانی متخصص و مجرب، همچنین به کارگیری تجهیزات پیشرفته روز دنیا، تمامی تعمیرات و خدمات لازم را در خصوص محصولات شرکت مدیران خودرو ارائه می‌دهد. در مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو ستوده از قطعات و لوازم یدکی با کیفیت به منظور تعویض قطعات مصطحلک و آسیب دیده استفاده می‌شود.


لازم به ذکر است در راستای جلب رضایت مشریان گرامی محصولات مدیران خودرو، مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بر طرف نمودن عیوب خودرو اقدام می‌نماید.
خدمات دیگری که توسط مرکز خدمات گروه خودریی ستوده ارائه می‌شود شامل پاسخگویی و مشاوره رایگان به مشتریان در خصوص ابهامات مرتبط با اصول گارانتی، دستورالعملهای گارانتي و استعلام سوابق تعمیراتی خودرو بصورت حضوری و تلفني است.

ثبت نوبت در خدمات پس از فروش ام وی ام شیخ فضل الله

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شیخ فضل الله جنوب، لاین کند رو، بعد از چوب تراش از مشاوره و خدمات فنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌شود جهت صرفه جویی در وقت و تسریع در ارائه خدمات مورد نظر، مشتریان گرامی با مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو ستوده به شماره ۴۴۲۸۰۴۰۱- ۰۲۱ پیش از مراجعه حضوری تماس بر قرار کنند.