وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

ماموت خودرو (خدمات پس از فروش) - کلاک شعبه خدمات پس از فروش

در دنیای پرتلاطم امروز، خودروها نقش حیاتی در زندگی روزمره ما دارند. مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده آماده ارائه خدمات مربوط به گارانتی و تعمیرات تخصصی لازم به تمامی محصولات شرکت ماموت خودرو است. این مرکز با ارائه خدمات بی‌نظیر و متمایز، تضمین کننده سلامت خودروی شما خواهد بود.

در دنیای پرتلاطم امروز، خودروها نقش حیاتی در زندگی روزمره ما دارند. مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده آماده ارائه خدمات مربوط به گارانتی و تعمیرات تخصصی لازم به تمامی محصولات شرکت ماموت خودرو است. این مرکز با ارائه خدمات بی‌نظیر و متمایز، تضمین کننده سلامت خودروی شما خواهد بود. سرویس دوره‌ای، جلوبندی، برق، صافکاری و نقاشی از جمله خدماتی به شمار می‌آید که در این مرکز به مالکین محصولات فولکس واگن و جتا عرضه می‌شود. استفاده از نیروی انسانی متخصص و مجرب، همچنین به کارگیری تجهیزات پیشرفته روز دنیا همواره سرلوحه کار این مرکز بوده است.

خدمات پس از فروش ماموت خودرو شعبه کلاک

نیروی انسانی مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو ستوده، متشکل از کارشناسانی است که دارای تجربه و دانش فنی عمیق در زمینه خودروهای مدرن و به روز هستند و با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات مدرن، کیفیت خدمات ما را همواره تضمین می‌کنند و موجب ایجاد رضایت در میان مشتریان می‌شوند.


محیطی مدرن با پرسنل آموزش دیده مطابق با آخرین متد روز دنیا باعث می‌شود تا مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده به گونه‌ای طراحی شده باشد که مشتریان احساس راحتی و اطمینان کرده و هر مشتری خدمات مشاوره‌ای منحصر به فرد خود را بر اساس نیازهایش دریافت نماید.
در این مرکز از مشاوره‌های فنی و تعمیرات اساسی گرفته تا سرویس‌های دوره‌ای همگی طیف وسیعی از خدمات ما را پوشش می‌دهد. همچنین مشتریان می‌توانند از پشتیبانی واحد امور مشتریان پس از انجام خدمات بهره‌مند شوند، که این امر اطمینان خاطر را برای مشتریان به همراه دارد و تمامی این موارد در راستای خلق رضایت مشتریان صورت می‌گیرد.
همچنین در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل، تیم ما آماده پاسخگویی و ارائه راه‌حل‌های سریع است. ما متعهد به ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر و رضایت‌بخش به مشتریان خود هستیم و همواره در تلاشیم تا استانداردهای خدمات پس از فروش را به سطح بالاتری برسانیم.

ثبت نوبت خدمات پس از فروش ماموت خودرو شعبه کلاک

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده واقع در کرج، اتوبان لشگری بعد از گرمدره، نرسیده به پل کلاک از مشاوره و خدمات فنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌شود مشتریان گرامی جهت صرفه جویی در وقت و تسریع در ارائه خدمات مورد نظر، پیش از مراجعه حضوری با مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده به شماره ۳۲۳۲۰۲۰۰-۰۲۶ تماس حاصل نمایند.