وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

سرویس های دوره ای ماموت خودرو

عدم انجام سرویس دوره‌ای خودرو باعث کاهش عمر و عملکرد خودرو، افزایش خطرات ناشی از خرابی و افزایش هزینه‌های تعمیرات می‌شود. بهترین راه برای جلوگیری از این مشکلات، انجام سرویس دوره‌ای منظم و به موقع خودرو است.
انجام سرویس‌های ادواری به مشتریان حس اعتماد بیشتر و تجربه رضایت بخشی از محصول و خدمات ارائه شده می‌دهد. مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده به منظور برقراری ارتباط بلندمدت و مطلوب با مشتریان محصولات فولکس واگن و برند جتا، با انجام چک آپ‌های دوره‌ای سعی در محافظت از خودروی شما مشتریان عزیز دارد.

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای ماموت خودرو

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای ماموت خودرو به شرح زیر است:

حفظ ارزش خودرو

عدم انجام سرویس‌های دوره‌ای باعث کاهش ارزش خودرو می‌شود، انجام سرویس‌های دوره‌ای و نگهداری منظم، کمک می‌کند تا خودرو در حالت‌ایده‌آل خود حفظ شود. این موضوع به معنای افزایش ارزش مادی خودرو است. رانندگانی که به صورت منظم سرویس‌های دوره‌ای را انجام می‌دهند، به راحتی می‌توانند خودروی خود را در بازار آزاد به فروش برسانند.

افزایش عمر مفید خودرو

سرویس‌های دوره‌ای منظم به حفظ عمر مفید و طولانی مدت خودرو کمک می‌کند. با انجام سرویس‌های ادواری، مشکلات و خرابی‌های احتمالی تشخیص داده شده و رفع می‌شوند. انجام سرویس‌های دوره‌ای در بازه زمانی مشخص برای مشتریان صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیرات و تعویض قطعات را در پی خواهد داشت.


بهبود کیفیت رانندگی

سرویس‌های ادواری قبل از همه چیز یک فرصت مناسب برای تجزیه و تحلیل کامل وضعیت خودرو به شمار می‌آید. هنگامی که همه قطعات، سیستم‌ها و تجهیزات خودرو بهترین عملکرد خود را ارئه می‌دهند تأثیر مستقیمی بر کیفیت، ایمنی و لذت رانندگی خواهند گذاشت.

کاهش ایمنی

عدم انجام سرویس‌های ادواری موجب کاهش عملکرد سیستم‌های ایمنی خودرو می‌شود. بازدید ترمز‌ها، لاستیک‌ها، سیستم تعلیق و … از مواردی است که در سرویس‌های دوره‌ای بررسی می‌شود و ایمنی راننده و سرنشینان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. همچنین عدم انجام سرویس‌های دوره‌ای در بازه زمانی معیین می‌تواند موجب افزایش خطرات ناشی از خرابی قطعات و تجهیزات خودرو شده و این امر منجر به ایجاد مشکلات جدی مانند خرابی موتور، ترمز‌ها و سایر سیستم‌های حیاتی خودرو می‌شود.

افزایش مصرف سوخت

عدم انجام سرویس‌های دوره‌ای بر روی خودرو می‌تواند منجر به افزایش مصرف سوخت و در نتیجه افزایش هزینه‌های مرتبط با نگهداری خودرو شود.
مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش ماموت خودرو گروه خودرویی ستوده واقع در کرج، اتوبان لشگری بعد از گرمدره، نرسیده به پل کلاک و یا تماس با شماره ۳۲۳۲۰۲۰۰-۰۲۶از خدمات فنی و سرویس‌های دوره‌ای این مجموعه بهره‌مند شوند