وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

مکانیک خودرو

مراکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه خدمات و صنعت خودرو را داشته و به عنوان بهترین گزینه‌ برای انجام تعمیرات مربوط به مکانیک خودرو به شمار می‌آید. این مراکز با دارا بودن تیم متخصص و مجرب فنی، امکان انجام امور تعمیراتی با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا را فراهم می‌کند.

مکانیک خودرو در شعبه های خدمات پس از فروش گروه خودوریی ستوده

از جمله خدماتی که در مراکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده ارائه می‌شود می‌توان به تعمیرات موتور، جعبه دنده، بررسی و تعویض سیستم ترمز، چک کردن و تعویض قطعات فرسوده، روغن‌کاری و تنظیم موتور، و… اشاره کرد. تمامی این خدمات با استفاده از تجهیزات مدرن، قطعات اصلی و نیروی انسانی آموزش دیده انجام می‌شود تا تضمین شود که خودروی شما پس از تعمیرات، به بهترین شرایط عملکردی و ایمنی باز خواهد گشت.

مزایای مکانیک خودرو در شعبه های خدمات پس از فروش گروه خودوریی ستوده

  • تعمیر و نگهداری منظم خودرو نه تنها برای اطمینان از عملکرد صحیح و ایمنی آن ضروری است، بلکه می‌تواند به حفظ ارزش مادی و کاهش هزینه‌های بلندمدت خودرو نیز کمک کند.
  • همچنین در مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستودهاهمیت ویژه‌ای برای مشتری مداری و رضایت مشتریان قائل هستیم. تلاش ما این است که به واسطه ارتباط مستقیم با مشتریان، همواره خدمات بی‌نظیر را ارائه دهیم.
  • تعمیرات مکانیکی خودرو بخشی جدایی‌ناپذیر از مالکیت مسئولانه یک خودرو است و باید به عنوان بخشی از برنامه روزانه حفظ و نگهداری از وسایل نقلیه در نظر گرفته شود، تعمیرات منظم خطرات ناشی از نقص فنی را نیز کاهش می‌دهد.

در پایان مالکین محصولات شرکت های مدیران خودرو، آرین پارس موتور، ماموت خودرو، کرمان موتور و فونیکس می‌توانند با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده و یا تماس با شماره ۳۷۶۸۲-۰۲۱ از مشاوره و خدمات فنی کارشناسان ما بهره‌مند شوند.