وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

سرویس های دوره ای لاماری

سرویس دوره‌ای باعث افزایش طول عمر و عملکرد بهتر خودروی شما می‌شود، این سرویس‌ها به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده انجام می‌شوند تا هزینه نگهداری و ریسک خرابی محصولات در طول زمان کاهش یابد. سرویس‌های دوره‌ای محصولات لاماری گروه خودرویی ستوده از خودروی شما در برابر انواع خطرات احتمالی فنی محافظت کرده و با انجام خدمات و سرویس‌های ادواری منظم، تجربه خوشایندی را از خرید محصول و خدمات پس از فروش به شما ارائه خواهد داد. در مرکز خدمات پس از فروش لاماری گروه خودرویی ستوده بهترین شرایط نگهداری و ایمنی برای خودرو شما انجام می‌شود و می‌توانید از خودروی خود لذت ببرید.

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای در برند لاماری

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای در برند لاماری در گروه خودرویی ستوده به شرح زیر است:

تخصص و تجربه

خدمات سرویس دوره‌ای خودرو لاماری توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود. این تکنسین‌ها دارای دانش فنی و تخصصی در زمینه تعمیر و نگهداری خودرو بوده و به صورت کامل بر روی تمام جزئیات خودرو فعالیت انجام می‌دهند تا هرگونه خرابی احتمالی را برطرف نمایند.

استفاده از قطعات اصلی

سرویس دوره‌ای خودرو لاماری شامل استفاده از قطعات اصلی و معتبر برای تعویض قطعات خراب یا فرسوده است. این قطعات اصلی عمر مفید خودرو را بیشتر می‌کنند و به عملکرد بهتر آن کمک می‌کنند.

تشخیص مسائل پنهان

در حین سرویس‌های دوره‌ای خودرو لاماری، تکنسین‌ها مسائل پنهانی را کشف می‌کنند که ممکن است در صورت عدم انجام به موقع سرویس‌های ادواری به چشم نیامده و باعث ایجاد خرابی در خودرو شوند. با تشخیص و رفع مسائلی مانند سایش‌های نامرئی در لاستیک، خوردگی در ترمز‌ها و سایر اجزای خودرو می‌توان از بروز مشکلات جدی در آینده جلوگیری کرد.

بررسی سیستم‌های ایمنی

سرویس دوره‌ای خودرو لاماری شامل بررسی و تعمیر سیستم‌های ایمنی از جمله ترمز‌ها، سیستم تعلیق، سیستم جلو‌بندی و سایر اجزا است. بررسی منظم این موارد باعث افزایش ایمنی در رانندگی و کاهش حوادث ناشی از خرابی سیستم‌های ایمنی خواهد شد.

حفاظت از محیط زیست

سرویس‌های ادواری خودرو لاماری شامل تعویض روغن موتور، فیلتر‌ها و سایر مواد شیمیایی است که طی زمان کثیف و فرسوده می‌شوند، از این روی با انجام به موقع این سرویس‌ها می‌توان نقش مهمی در کاهش آلودگی‌های محیط زیست ایفا نمود.

فعال کردن گارانتی خودرو

تمامی سرویس‌های ادواری خودرو لاماری می‌بایست در نمایندگی لاماری گروه خودرویی ستوده توسط کارشناسان فنی انجام پذیرد و در غیر این صورت گارانتی خودرو باطل می‌شود. همچنین عدم مراجعه منظم مشتریان گرامی برای انجام سرویس‌های دوره‌ای می‌توانند موجب ابطال گارنتی خودرو شود.

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش برند لاماری گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شهید زین الدین به سمت شرق، خیابان احسان، خیابان پنجم غربی، و یا تماس با شماره ۳۷۶۸۲- ۰۲۱ از خدمات فنی و سرویس‌های دوره‌ای این مجموعه بهره‌مند شوید.