وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

سرویس های دوره ای فونیکس

سرویس دوره‌ای خودرو، یکی از مهمترین عوامل برای حفظ عمر و عملکرد بهتر خودرو است. این سرویس‌ها به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده انجام می‌شوند تا طول عمر خودرو افزایش یابد. با انجام منظم این سرویس‌ها، شما می‌توانید از بهترین شرایط کاری و ایمنی خودرؤیتان لذت ببرید و مشکلات ناشی از عدم نگهداری صحیح را کاهش دهید.

سرویس اولیه

اولین سرویس دوره‌ای خودرو در شرکت فونیکس پیش از پیمایش ۱۰۰۰ کیلومتر یا ۶ ماه از تاریخ تحویل انجام می‌شود. در این سرویس، مواردی مانند تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، بررسی سطح و کیفیت سایر سیالات موتور، گیربکس و فرمان انجام می‌شود.

سرویس‌های دوره‌ای

سرویس ثانویه نیز در ۱۰۰۰۰ کیلومتر باید انجام شود که چک آپ و تعویض قطعات مصرفی در خودرو را شامل می‌شود. پس از انجام سرویس دوره‌ای ده هزار کیلومتری سرویس‌های دوره‌ای خودرو به صورت سالانه یا هر ۱۰۰۰۰ کیلومتر، هرکدام که زودتر فرا رسد انجام می‌شود.


مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای به شرح زیر است:

حفظ عمر خودرو

با انجام سرویس دوره‌ای منظم، بهترین مراقبت و نگهداری برای خودرو انجام می‌شود. تعویض روغن موتور، فیلتر هوا، فیلتر روغن و سایر قطعات ضروری باعث افزایش عمر مفید خودرو خواهد شد.

بهینه‌سازی عملکرد

با تعویض و بررسی منظم قطعات مختلف؛ شتاب، ترمز، راندمان سوخت و دیگر عوامل عملکردی خودرو بهبود می‌یابد.

افزایش ایمنی

سرویس دوره‌ای خودرو شامل بررسی و تست سیستم ترمز، تعویض و تنظیم لاستیک‌ها، و دیگر اجزای مرتبط با آن است که این موارد ایمنی خودرو را تضمین می‌کند.

صرفه‌جویی در سوخت

سرویس دوره‌ای شامل تعویض روغن موتور و فیلتر هوا است که تأثیر مستقیمی بر راندمان موتور و مصرف سوخت دارد. با انجام منظم این سرویس‌ها، می‌توانید صرفه‌جویی قابل توجهی را در مصرف سوخت خودرو تجربه کنید.

افزایش ارزش خودرو

خریداران خودرو‌های دست دوم اغلب به سابقه سرویس و نگهداری منظم خودرو توجه می‌کنند. با انجام سرویس دوره‌ای و داشتن کارنامه مربوط به سرویس‌های دوره‌ای، ارزش خودرو خود را در بازار دست دوم افزایش دهید.

جلوگیری از ابطال گارانتی خودرو

تمامی سرویس‌های ادواری خودرو می‌بایست در نمایندگی‌های مجاز برند فونیکس توسط کارشناسان فنی مجرب صورت پذیرد و در غیر این صورت گارانتی خودرو باطل می‌شود. همچنین عدم مراجعه مشتریان گرامی برای انجام سرویس‌های دوره‌ای در موعد زمانی تعیین شده باعث ابطال گارنتی خودرو خواهد شد.

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش برند فونیکس گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شیخ فضل الله جنوب، لاین کند رو، بعد از چوب تراش و یا تماس با شماره ۴۴۲۸۰۴۰۱_۰۲۱ نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایند.