وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

سرویس های دوره ای کرمان موتور

سرویس های دوره ای فوق العاده محصولات کرمان موتور

مرکز خدمات پس از فروش کرمان موتور گروه خودرویی ستوده تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت، دسترسی آسان به خدمات و قطعات، همچنین جلب رضایت مشتریان محترم، معطوف کرده است.
توصیه می‌شود مشتریان محترم به منظور حفظ و نگهداری خودروی خود، سرویس‌های دوره‌ای را به صورت منظم انجام دهند. این تدابیر نه تنها به حفظ عمر مفید و ارزش خودرو کمک می‌کند، بلکه ایمنی و رانندگی مطمئن‌تر را نیز برای سرنشینان خودرو تضمین می‌کند.

سرویس اولیه

اولین سرویس دوره‌ای خودرو پیش از پیمایش ۶۰۰۰ کیلومتر یا ۱۲ ماه از تاریخ تحویل انجام می‌شود. در این سرویس، مواردی مانند تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، بررسی سطح و کیفیت سایر سیالات موتور، گیربکس و فرمان انجام می‌شود.

سرویس‌های دوره‌ای

سرویس ثانویه نیز در ۵۰۰۰ کیلومتر یا ۶ ماه باید انجام شود که چک آپ و تعویض قطعات مصرفی در خودرو را شامل می‌شود. پس از آن سرویس‌های دوره‌ای خودرو هر ۶ ماه یا ۵۰۰۰ کیلومتر، هرکدام که زودتر فرا رسد انجام می‌شود.

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای

مزایای انجام سرویس‌های دوره‌ای کرمان موتور به شرح زیر است:

حفظ عمر مفید و کارایی خودرو

سرویس‌های دوره‌ای باعث نگهداری منظم و به‌روزرسانی قطعات و تجهیزات خودرو خواهد شد که این موارد باعث حفظ عمر مفید و بهینه‌سازی کارایی خودرو می‌شوند.

ایمنی و اطمینان

سرویس‌های ادواری به ارزیابی و تعویض قطعات کلیدی مانند روغن موتور، فیلتر‌ها، ترمز و لاستیک‌ها می‌پردازد که از اهمیت زیادی برای ایمنی و اطمینان رانندگی برخوردار هستند.

کاهش هزینه‌های تعمیرات

سرویس‌های دوره‌ای موجب شناسایی مشکلات و خرابی‌های احتمالی به موقع می‌شود که باعث کاهش هزینه‌های تعمیرات و جلوگیری از خرابی‌های جدی‌تر می‌شود.

ارتقاء ارزش خودرو

انجام سرویس‌های دوره‌ای و داشتن ثبت رسمی این سرویس‌ها در سامانه خدماتی نمایندگی‌ها می‌تواند به ارتقاء ارزش خودرو کمک کرده و برای خریداران خودرو به عنوان یک امتیاز مهم در مقایسه با سایر خودرو‌ها به شمار آید.

حفظ گارانتی

تمامی تولید‌کنندگان خودرو شرط لازم برای فعال‌سازی گارنتی را انجام سرویس‌های دوره‌ای اعلام می‌کنند. بنابراین ثبت و اجرای سرویس‌های دوره‌ای برای حفظ گارانتی خودرو ضروری است.

با توجه به مزایای فوق، توصیه می‌شود مالکان خودرو‌های کرمان موتور سرویس‌های دوره‌ای خود را به‌موقع و منظم انجام دهند تا عمر مفید، ایمنی، گارانتی و ارزش خودرو خود را حفظ کنند.

در نهایت می‌توانید با مراجعه به مرکز خدمات پس از فروش کرمان موتور گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شیخ فضل الله جنوب، لاین کند رو، بعد از چوب تراش و یا تماس با تلفن ۴۴۲۲۲۲۶۹-۰۲۱ نسبت به دریافت نوبت جهت انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو اقدام نمایید.