وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

لاماری (خدمات پس از فروش) - اتحاد شعبه خدمات پس از فروش

نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری ستوده شعبه اتحاد یکی از نمایندگان اصلی شرکت آرین پارس موتور می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر و لذت بخش در ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

خودرو‌سازی به عنوان یکی از بزرگترین صنایع در دنیا شناخته می‌شود و خدمات پس از فروش؛ ارائه خدمات فنی، تهیه قطعات و همراهی مشتری را بعد از فرایند فروش خودرو دربر می‌گیرد. از این روی همین مسئله برای مشتریان پیش از خرید یک محصول اهمیت زیادی داشته و شرکت‌ها همواره برای افزایش میزان فروش، همچنین تثبیت نام خود در بازار به عنوان برندی قابل اعتماد سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش دارند.

خدمات پس از فروش لاماری شعبه اتحاد

ما در مرکز خدمات پس از فروش برند لاماری گروه خودرویی ستوده بر این باور هستیم که امروزه در فضای رقابتی کسب و کار، ایجاد تجربه‌ای رضایت بخش در تمامی مراحل پذیرش، تعمیر و تحویل خودرو همگی از وجوه تمایز در بخش خدمات پس از فروش به شمار می‌آید.
مرکز خدمات پس از فروش شرکت آرین پارس موتور گروه خودرویی ستوده خدمات فنی با کیفیت و تخصصی مانند انجام سرویس‌های ادواری، جلوبندی سازی، خدمات برق، صافکاری و نقاشی بدنه خودرو را به تمامی مشتریان خودروهای لاماری در سراسر استان تهران ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است برای نخستین بار در سطح کشور تمامی مالکین خودروهای لاماری ایما هیبرید می‌توانند با مراجعه به مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده از خدمات فنی ویژه در خصوص خودروهای هیبرید بهره‌مند شوند.


قطعات یدکی تقلبی همواره به عنوان یکی از معضلات موجود در مراکز خدمات پس از فروش به شمار می‌آید، ما در گروه خودرویی ستوده همواره خود را متعهد می‌دانیم قطعات یدکی با کیفیت را با نازل‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان خود تامین نماییم.

ثبت نوبت خدمات پس از فروش لاماری شعبه اتحاد گروه خودرویی ستوده

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش برند لاماری گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شهید زین الدین به سمت شرق، خیابان احسان، خیابان پنجم غربی، از مشاوره و خدمات فنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌شود مشتریان گرامی جهت صرفه جویی در وقت و تسریع در ارائه خدمات مورد نظر، پیش از مراجعه حضوری با مرکز خدمات پس از فروش لاماری گروه خودرویی ستوده به شماره ۳۷۶۸۲- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.