وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

فونیکس (خدمات پس از فروش)- شیخ فضل الله شعبه خدمات پس از فروش

مرکز خدمات پس از فروش فونیکس گروه خودرویی ستوده مرکز خدماتی از قبیل سرویس‌های ادرواری، برق خودرو، جلو بندی، صافکاری و نقاشی، تعمیرات خودروهای برقی و هیبرید با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروی انسانی متخصص به شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود

مرکز خدمات پس از فروش فونیکس گروه خودرویی ستوده به منظور ارائه خدمات فنی به تمامی خودروهای برند فونیکس تاسیس گردیده است. در این مرکز خدماتی از قبیل سرویس‌های ادرواری، برق خودرو، جلو بندی، صافکاری و نقاشی، تعمیرات خودروهای برقی و هیبرید با استفاده از تجهیزات مدرن و نیروی انسانی متخصص به شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود.لازم به ذکر است مشتريان محترم جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص گارانتی، دریافت نوبت، استعلام موجودی انبار قطعات، تخمین هزینه خدمات مورد نیاز و استعلام سوابق تعمیراتی خودرو با کارشناسان واحد خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده ارتباط برقرار نمایند.

درباره مرکز خدمات پس از فروش فونیکس - شیخ فضل الله

مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده با استفاده از نیروی انسانی متخصص و مجرب، همچنین به کارگیری تجهیزات پیشرفته روز دنیا، تمامی تعمیرات و خدمات لازم را در خصوص محصولات شرکت فونیکس ارائه می‌دهد. در مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو ستوده از قطعات و لوازم یدکی با کیفیت به منظور تعویض قطعات مصطحلک و آسیب دیده استفاده می‌شود.


لازم به ذکر است در راستای جلب رضایت مشریان گرامی محصولات فونیکس، مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بر طرف نمودن عیوب خودرو اقدام می‌نماید. خدمات دیگری که توسط مرکز خدمات گروه خودریی ستوده ارائه می‌شود شامل پاسخگویی و مشاوره رایگان به مشتریان در خصوص ابهامات مرتبط با اصول گارانتی، دستورالعمل های گارانتي و استعلام سوابق تعمیراتی خودرو بصورت حضوری و تلفني است.

ثبت نوبت در خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده - گروه خودرویی ستوده

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز خدمات پس از فروش گروه خودرویی ستوده واقع در اتوبان شیخ فضل الله جنوب، لاین کند رو، بعد از چوب تراش از مشاوره و خدمات فنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌شود جهت صرفه جویی در وقت و تسریع در ارائه خدمات مورد نظر، مشتریان گرامی با مرکز خدمات پس از فروش فونیکس ستوده به شماره ۴۴۲۸۰۴۰۱- ۰۲۱ پیش از مراجعه حضوری تماس بر قرار کنند.