وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

کرمان موتور (فروش) - ایران مال شعبه فروش

نمایندگی کرمان موتور کد ۱۷۷۲ ستوده شعبه ایران مال یکی از نمایندگان اصلی شرکت کرمان موتور می باشد.این مجموعه با هدف ایجاد تجربه ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از این برند و هم چنین نیز ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای روز دنیا شکل گرفته است.

نمایندگی کرمان موتور کد ۱۷۷۲ ستوده شعبه ایران مال یکی از نمایندگان اصلی شرکت کرمان موتور می‌باشد. این مجموعه با هدف ایجاد تجربه‌ای بهتر در فرایند خرید مشتریان از این برند و هم چنین نیز ارائه خدمات پس از فروش با استاندارد‌های روز دنیا شکل گرفته است.

نمایندگی کرمان موتور ۱۷۷۲ شعبه ایران مال گروه خودرویی ستوده

شرکت کرمان موتور با واردات و مونتاژ محصولات برند دوو در سال ۱۳۶۹ فعالیت خودرو را در بازار و صنعت خودروی کشورمان آغاز کرد. پس از آن در سال ۱۳۷۲ این شرکت اقدام به احداث خطوط تولید خودرو در منطقه ارگ جدید بم نمود. پس از قطع همکاری دوو با شرکت کرمان موتور به دلیل تحریم‌های اقتصادی؛ این شرکت در سال ۱۳۸۶ با شرکت لیفان چین وارد همکاری شدند و نخستین محصول مونتاژی کرمان موتور با نام لیفان ۵۲۰ در سال ۱۳۸۷ روانه بازار شد. در سال ۱۳۹۱ شرکت کرمان موتور با شرکت JAC چین همکاری خود را آغاز کرد و تا کنون نیز محصولات این شرکت با نام کی‌ام سی بر روی خطوط مونتاژ شرکت کرمان موتور قرار دارند. گروه خودرویی ستوده در پاییز سال ۱۴۰۲ نمایندگی فروش محصولات شرکت کرمان موتور را در بازار بزرگ ایران‌مال افتتاح نمود و پس از آن واحد خدمات پس از فروش این شرکت را در اتوبان اشرفی اصفهانی به بهره‌برداری رساند.

شرایط فروش نمایندگی کرمان موتور کد ۱۷۷۲ شعبه ایران مال گروه خودرویی ستوده

مشتریان به دو روش زیر می‌توانند خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند:

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی کرمان موتور کد ۱۷۷۲ ستوده شعبه ایران مال می‌توانند با مراجعه به نمایندگی به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می‌نماید. همچنین مشتریان می‌توانند از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوند.

هم چنین مشتریان گرامی می‌توانند از طریق وب سایت به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند. این نمایندگی به صورت فوری یا اقساطی شرایط فروش خود را به مشتریان عرضه می‌نماید. همچنین مشتریان می‌توانند از خدمات پس از فروش ویژه بهره‌مند شوند.