وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

سفرهای شما.. سفرهای شما..

گروه خودرویی ستوده به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی‌های فعال در بازار خودروی ایران، طیف گسترده‌ای از برندهای معتبر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر، برخی از برندهای بزرگ خودرویی که توسط این گروه عرضه می‌شوند.

این شرکت به عنوان یکی از شرکای اصلی گروه خودرویی ستوده، طیف متنوعی از خودروهای سدان، شاسی بلند و نیمه سنگین را با برندهای MVM و فونیکس به بازار ایران عرضه می‌کند.  
 

 فونیکس برند لوکس و محبوب شرکت مدیران خودرو است که در سال ۱۳۹۹ افتتاح شد. گروه خودرویی ستوده به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی‌های فونیکس، طیف متنوعی از خودروهای لوکس این مجموعه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این شرکت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین خودروسازان بخش خصوصی ایران، طیف متنوعی از خودروهای سدان و شاسی بلند را با برندهای جک و کی ام سی به بازار ایران عرضه می‌کند که گروه خودرویی ستوده نمایندگی برتر کرمان موتور محسوب می شود.

گروه خودرویی ستوده به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی‌های فعال در بازار خودروی ایران، در برند آرین پارس موتور با برند های لاماری و میتسوپیشی در ایران است.

 

 

ماموت خودرو یکی از برندهای زیرمجموعه گروه خودرویی ستوده است که به عنوان نماینده رسمی در ایران، طیف متنوعی از خودروهای سنگین و نیمه سنگین نظیر خودروهای جتا و فولکس واگن را به مشتریان این گروه ارائه می‌دهد. 

 

گروه خودرویی ستوده به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی‌های فعال در بازار خودروی ایران، با ارائه طیف گسترده‌ای از برندها و مدل‌های متنوع، خدمات پس از فروش معتبر، قیمت مناسب و دسترسی آسان به خدمات، در میان مشتریان از جایگاه و اعتبار بالایی برخوردار است.

تصاویر
مجموعه ای از برندهای بزرگ خودرویی مجموعه ای از برندهای بزرگ خودرویی مجموعه ای از برندهای بزرگ خودرویی