وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده


ثبت نام محصولات

مدیران خودرو و فونیکس با قیمت کارخانه

ویژه عموم + نقد و اقساط

 

اگر قصد خرید خودروهای مدیران خودرو و فونیکس را دارید؛ گروه خودرویی ستوده نمایندگی فعال کد 401 شرایط ثبت نام بدون نوبت (خارج از سامانه یکپارچه) را برای عموم متقاضیان به صورت فروش نقد و اقساط بلند مدت (5 ساله) و حداقل پیش پرداخت به مدت محدود فراهم کرده است. 

درصورتی که در روند ثبت نام درخواست خود به کمک نیاز دارید، می‌توانید فرم درخواست را تکمیل و یا با شماره    37682-021  تماس حاصل فرمایید.

فروش نقد و اقساط محصولات

مدیران خودرو
 

مدیران خودرو با 2 برند ام وی ام، فونیکس در بازار داخلی فعالیت دارد و محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند. در بخش ام‌ وی‌ ام 4 مدل خودرو و در بخش فونیکس 5 خودرو تولید و عرضه می شوند؛ می توان گفت سبد محصولات مدیران خودرو به سمت خودروهای لوکس و مدرن در حال حرکت است.از لحاظ قیمت، محصولات مدیران خودرو بسیار دایره گسترده را در بر میگیرند. همچنین این محصولات شامل سگمنت های متنوعی مانند کراس اوور، سدان و... نیز می باشد. جدیدترین محصولات این برند شامل آریزو 5 برقی EV، آریزو 6 GT و یا تیگو 7 پرومکس NEV که به زودی تولید انبوه آنها آغاز می شود. همچنین محصولات اقتصادی و مقرون به صرفه نیز در لیست محصولات این برند دیده می شود مانند ایکس 33 کراس (دنده و اتوماتیک).

جهت استعلام قیمت کارخانه و خرید محصولات مدیران خودرو و فونیکس خارج از سامانه یکپارچه، می‌توانید به صورت نقد و یا اقساط، از نمایندگی‌های گروه خودرویی ستوده کد 401 اقدام نمایید.

تصاویر
فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو - فونیکس