وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

اطلاعات تماس

تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو

02137682

[email protected]

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده
اطلاعات تماس
  • تهران، ستارخان، نبش چهار راه خسرو
  • 02137682
  • [email protected]
در حال ارسال . لطفا شکیبا باشد...

وب سایت رسمی گروه خودرویی ستوده

منتخبین سامانه یکپارچه خودروهای برقی وارداتی منتخبین سامانه یکپارچه خودروهای برقی وارداتی

منتخبین سامانه یکپارچه خودروهای برقی وارداتی

در صورتی که از آن دسته از مشتریانی می باشید که پیش از این در سامانه خودرو‌های وارداتی برقی با بلوکه کردن مبلغ یک میلیارد ریال (100 میلیون تومان)، اقدام به ثبت نام کرده‌اید. در مرحله جدید می توانید خودروی مورد نظرتان را انتخاب نمایید؛ دو خودروی فولکس واگن ID.4 خودروی تمام برقی آلمانی و خودروی دیگر جک EJ7 یک سدان سایز متوسط است که می توانند انتخاب بهینه و در عین حال با کیفیتی باشد.جهت اطلاعات بیشتر و تکمیل ثبت نام می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با نمایندگی های گروه خودرویی ستوده در ارتباط باشید.

لطفا برای باز نمایش کامل فرم، فیلترشکن خود را خاموش کنید.

فولکس واگن ID. 4 

جک EJ7 

 

نتایج طرح فروش خودروهای وارداتی برقی

بر اساس اخبار منتشر شده در طرح فروش خودرو‌های برقی وارداتی بیش از ۱۴۰ هزار نفر در طرح عرضه ۱۰ هزار دستگاه خودروی برقی وارداتی شرکت کرده‌اند. از روز شنبه (۱۹ خرداد) نتایج نهایی قرعه کشی و اولویت‌بندی متقاضیان به اطلاع عموم خواهد رسید.

در این طرح، ۱۰ هزار دستگاه خودروی برقی از ۷ برند مختلف به صورت قرعه کشی بین متقاضیان واجد شرایط عرضه خواهد شد. خودروهای برقی عرضه شده در این طرح مانند: جک EJ7، فولکس‌واگن ID.4 و... در سامانه یکپارچه خودروهای برقی قابل مشاهده هستند.

لازم به ذکر است این طرح فروش صرفاً برای آن دسته از مشتریانی فعال می‌شود که پیش از این در سامانه خودرو‌های وارداتی برقی با بلوکه کردن مبلغ یک میلیارد ریال، اقدام به ثبت نام کرده‌اند.

واریز وجه خودرو‌های وارداتی برقی

متقاضیان منتخب موظف هستند ظرف مدت ۵ روز پس از اعلام نتیجه، نسبت به واریز وجه باقیمانده اقدام کنند. در صورت عدم واریز وجه در موعد مقرر، متقاضیان ذخیره جایگزین خواهند شد. 

قیمت خودروهای وارداتی برقی

خودروی جک EJ7 قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌شود.
همچنین قیمت خودروی فولکس واگن ID.4  در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد.

روش های تکمیل وجه 

مشتریان عزیز می‌توانند با انتخاب کد نمایندگی گروه خودرویی ستوده (2601 ماموت خودرو - 1772 کرمان موتور) و یا مراجعه حضوری به شعب این مجموعه، نسبت به خرید دو خودروی جک EJ7 و فولکس‌واگن ID. 4 اقدام نمایند؛ و یا با شماره  37682-021  تماس حاصل فرمایید.

تصاویر
سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی سامانه ثبت نام خودروهای وارداتی برقی